Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Дали има некоја страна за коментари на YT?

Дискусија во форумот 'Youtube' започната од talevskiboss, 28 Август 2014.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Ми треба некој сервис за "лажни" коментари на youtube. U2bviews не работи како што треба. Доколку знаете пишете, фала!
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kalco

  kalco Член

  Зачленет:
  28 Август 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  19
  Професија:
  Experienced Web Developer
  like4like.org
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: