CPAlead

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Што одговорм треба да напишам на прашањево What is your main frequent flier number?
 

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Кога ќе направам некој измени на акаунтот како на пример да наместен со што да се извадам парите ми го бара тоа дали знаеш што треба даа внесам:?
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Па ти се појавува security прашање што си го одбрал при регистрацијата. Напиши го одговорот што си го поставил таму.[DOUBLEPOST=1392478808,1391870728][/DOUBLEPOST]BTW Ми стигна пошта дека веќе дозволуват и Adult блогови :)
http://gyazo.com/03cc8744d7f88e2dfb1e37e1f2ad9674
 
  • Like
Реакции: kiko
На врв Дно