CPALead Вадење пари

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Преку кој сервис можам да ги извам парите од CPALead овде кај нас?
 

darky

Активен член
Зачленет/а
26 февруари 2012
Мислења
148
Реакции
74
Wire, PP, Payoneer...
 

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Dali moze da se izvadat preku Wester Union i ako moze kako e postapkata za vadejne.[DOUBLEPOST=1394146606,1394056784][/DOUBLEPOST]Ај ако можи да ми кажите што треба да одберам каде да отворам и што да чкрапнам за да ги извадам парите од CPALead ве молам итно ми е...
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Dali moze da se izvadat preku Wester Union i ako moze kako e postapkata za vadejne.[DOUBLEPOST=1394146606,1394056784][/DOUBLEPOST]Ај ако можи да ми кажите што треба да одберам каде да отворам и што да чкрапнам за да ги извадам парите од CPALead ве молам итно ми е...

Па побарај бе, нели имаш и супорт... ? пиши им тамо, види разгледај во пејментс. Ако толку неможеш да најдеш, тогаш си ја утнал струката.
 
На врв Дно