CPA Elites VIP пакети?

МартинСК

Член
Зачленет/а
17 јануари 2014
Мислења
65
Реакции
18
Ваљда сте запознаени со форумов, има ВИП дел до кој може да се пристапи само со пакет од 20$ или 30$, па ме интересира дали некој овде ги има купено овие пакети, да сподели дали се исплати и какви резултати има од методите таму?
 
На врв Дно