Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Content Locker - Facebook SHARE

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од talevskiboss, 6 Април 2013.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Дали има некој скрипта ваква, сите се со лајк.
  Ми треба да споделат за да видат hidden content.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. omni

  omni Нов член

  Зачленет:
  24 Јануари 2013
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  1
  И мене ми треба истот ако има некој нека сподели...
   
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Ако сеуште му треба на некој ова :)
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
   
  На kiko и talevskiboss им се допаѓа ова.
 4. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Like locker е ова или share locker?
   
 5. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  like локер е ... А може да се направи и за шер:) Само треба да додадеш шер копче.
  Инаку работи така што внесуваш [like-lock] видео или текст [/like-lock]
  Инаку едитирај си го сам плагинот, стави некоја слика, дизајнирај го по твоја мера.
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: