Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

CMS pro!

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од томче, 27 Ноември 2011.

 1. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  [​IMG]


  Дискусија за скриптата е на следниот линк
  http://www.ibiz.mk/cms/103-cms-pro.html

  линк за симнување
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   

Сподели: