Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

WordPress ClassiPress v3.1.9

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 28 Октомври 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Темава ми требаше ептен за еден CPA сајт кој планирав да го пуштам па решив да ја споделам тука. Се работи за classified тема која е наменета баш за тоа што ми требаше мене :). Мислам дека со еден член кој купи исто така домен правевме муабет за темава, тогаш оваа верзија не ја имаше па може да си ја надгради...

  Демото може да се погледне тука:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Можете директно да ја симнете од тука:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Virustotal скен:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   

Сподели: