WordPress ClassiPress v3.1.9

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Темава ми требаше ептен за еден CPA сајт кој планирав да го пуштам па решив да ја споделам тука. Се работи за classified тема која е наменета баш за тоа што ми требаше мене :). Мислам дека со еден член кој купи исто така домен правевме муабет за темава, тогаш оваа верзија не ја имаше па може да си ја надгради...

Демото може да се погледне тука:
Код:
http://demos.appthemes.com/?theme=classipress

Можете директно да ја симнете од тука:
Код:
https://dl.dropbox.com/u/16425787/ibiz.mk/ibiz.mk_ClassiPress%20v3.1.9.zip

Virustotal скен:
Код:
https://www.virustotal.com/file/09fc3375f566dc51a463ba438b225c106b2fa56544b92cd29593655052c80de9/analysis/1349547809/
 
  • Like
Реакции: kon
На врв Дно