• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Chat на форумов

viksamkd

Истакнат член
Зачленет/а
6 ноември 2011
Мислења
131
Реакции
40
Сакав да сугестирам ако е во можност овој форум да добие онлајн чат. имам видено неколку форуми со чат инсталирано и навистина ова мислам дека ќе помогне на сите побрзо да научат несшто повеќе за интернет бизнис
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
можно е али нема да се стави (барем засега) еве неколку причини зошто не е корисен

  1. За едно исто прашање ке се пишува повеќе пати на чатот и пак неколку активни членови ке го видат.
  2. Ке се запостави пишувањето во темите
Побрзо да научите, па форумот е добро категоризиран, може да препорачате некоја измена во категории, пребарувај опцијата работи, верувам за некое прашање нема да ви биде потребно повеќе од 1мин ако го има веќе некаде пишано да го најдете :spyed:
 
На врв Дно