Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Builderall - најисплатлив drag n drop builder на landing pages

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од dreamer, 2 Јули 2019.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Здраво на сите, активен сум подолго време во интернет маркетингот и на форумов, претпоставувам знаете што е clickfunnels, instapage и слични сервиси, постои една нова алтернатива која има повеќе опции и е многу поефтина се вика builderall еве линк за регистрација Builderall, The Online Business and Digital Marketing Platform | Builderall USA (affiliate link) - има и trail 7 дена со сите tools бесплатно.
  На сајтот може да видите кој алатки ќе ви бидат достапни, ќе набројам само дел:

  Drag n drop builder (landing pages)
  E-mail provider
  Hosting
  Funnels
  Chat bot
  Webinar
  Design Studio
  Tutorials за како да се користи системот
  Affiliate programa (100% првиот месец а после тоа 30% oд секој нов корисник)

  Цена:
  Ако сакаш да ги користиш алатките + да бидеш affiliate (да го промовираш builderall) = 50$ месечно
  Ако сакаш само да ги користиш алатките = 30$ месечно

  ОВИЕ ЦЕНИ СЕ САМО НАРЕДНИВЕ 2 ДЕНА - ОД 4 ЈУЛИ ИМА ПОСКАПУВАЊЕ ОД 20$ ЗА СЕКОЈ ПАКЕТ

  Слични сервиси се над 200-300$ месечено ако најдете поефтин сервис кажете и ја ќе го користам тој.


  ПС Ви стојам на располагање за секакви прашања
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: