• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Black friday попусти на a2hosting

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
blackfriday-a2.jpg
A2Hosting имаат попуст на Shared хостинг до 67%! Со оглед на тоа што ИБиз е на A2Hosting и како досегашни корисници сме задоволни решив да отворам тема и да направам мала промоција. Покрај Shared хостинг имаат попусти и на VPS и Reseller и Dedicated пакетите.

Shared Hosting пакетите се следниве:


Попустите траат ограничено време.
Линковите кои водат до A2Hosting се affiliate од ИБиз.
 
На врв Дно