Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Бесплатни, неограничени СМС пораки

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од dreamer, 30 Декември 2012.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Оваа страна можеби некој ја знае, но сепак, за тие што не знаат, мислам дека многу ќе ви послужи. Може да испраќате колку што сакате, каде сакате бесплатни СМС пораки. Сајтот е:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 2. Antonio

  Antonio Активен член

  Зачленет:
  3 Септември 2012
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  15

Сподели: