Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Бесплатен домен: .party .webcam (ограничено време)

Дискусија во форумот 'Хостинг и домени' започната од MindHunter, 7 Мај 2015.

 1. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Бесоплатен домен: .party
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Купон: happyhour

  Бесоплатен домен: .webcam
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Купон: MegaPixel

  Доколку некој проба со некој бесплатен хостинг и работат исправно нека пиши...
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  не работат, завршени се..
   
 3. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Работаше кога го објавив немав време и не зедов ни за мене...
  али имам од слични земено повеќе и тоа убави имиња .science вака бесплатно мислам дека се и истите... домените ми е уште активен..
  (не ги имам искористено за ништо)
  со нив не можев никако да го сетирам со бесплатен хостинг да работи... можи да му е некој маркетинг трик продават и хостинг јас мислам тоа е..
   

Сподели: