Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Барам соработник

Дискусија во форумот 'Joint Ventures' започната од Infamous, 16 Септември 2013.

 1. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Ми треба соработник кој што има ќе има слободно време, желба за работа и познавање на Англиски јазик, да пишува позитивни реченици / коментари / ривјуа (од 5 до 8 зборови) за некој сервис, видео, сајт. Секако, плаќам за услугата претходно (само за оние кои ми изгледаат доверливи) или отпосле (за сите други). За 50 напишани коментари, 50 денари ($1).

  Еве на пример коментари за "ибиз.мк":
  "Ibiz is a great website to meet great people!" - 1 денар
  "I love Ibiz because it has Awesome members!" - 1 денар
  "The greatest website ever - Ibiz =D" - 1 денар
  "If you want to learn more about SEO, Ibiz is for you" - 1 денар


  5 - денари / 1 минута работа

  Коментарите треба да се пишуваат во текст фајл / Word / Notepad, другото оставете го на мене (значи не ви треба никаков програм или којзнае какво познавање со компјутери). :)

  Не знам за кого колку е добра понудата, повеќе не можам да понудам бидејќи нема да ми се исплати, но можам да ветам 3-4 порачки дневно за по 50 реченици - 4 по 50 денари = 200 денари дневница. За повеќе информации Inbox. :)
   

Сподели: