Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Барам соработници за фан страни

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од Infamous, 30 Март 2015.

 1. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Здраво,

  Купив неколку фан страни со по 50,000+ вистински фанови, па доколку некој сака да стане Едитор на некоја од истите и да соработуваме - вие да постирате кај мене кога сакате, јас да постирам кај вашите фан страни (секако само работи поврзани со фан страната) пишете ми.
  Ќе дискутираме и ќе ве направам Едитори на некоја од фан страните, а вие ќе ме направите кај вашите.

  Исто така барам луѓе за s4s ако има такви пишете. :)
   
 2. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  31
  На кое ниче ти се страните? Ако имаат потенцијал за таа работа што ми треба може да соработуваме.
  Контактирај ме SKYPE: aleksovskiblagoj
   
 3. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Види ПМ.

  со по 100К... :)
   
 4. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  31
  Daj mi skype ili fb da napravime muabet
  --- Надополнето, 1 Април 2015, Дата на објавување: 30 Март 2015 ---
  BUMP другарче за промоција на продукти сакам за платени реклами да се договориме. Пиши ми пп со линкови од страните што ти се најпосетени и што имаат најдобри статистики.
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,995
  Допаѓања:
  834
  Испрати ми и мене што niche ти се фан страните...
   
 6. Senshi

  Senshi Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ако сакаш прати ми и на мене линковите од страните да видам дали ми одговара да соработуваме.
   
 7. Jovan

  Jovan Нов член

  Зачленет:
  12 Февруари 2016
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  3
  Поминало 1 година од коа барал :O
   

Сподели: