Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Барам сео про за веб ранк

Дискусија во форумот 'SEO' започната од Делија, 3 Септември 2015.

 1. Делија

  Делија Нов член

  Зачленет:
  3 Септември 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво.
  Пошто не сум баш добро упатен во СЕО, а курсевите ми се малку скапи, има ли некој што нуди услуга да ми изгради добар рејтинг (барем во првите 5-10 резултати на гугл) на вебсајт?
  Ако се наоѓа некој, инбокс за договор! :)
   

Сподели: