Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Барам пхп програмер за работа од дома.

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од daceee90, 20 Февруари 2015.

 1. daceee90

  daceee90 Член

  Зачленет:
  4 Август 2013
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  3
  Здраво.
  Барам пхп програмер ѕа работа од дома понатаму можност и ѕа во странство (Словенија, Германија, Холандија) се работи на проекти (Wordpress, Joomla...) само пхп јазик е обавезен бидејки се прават доста модификации. Програмерот мора да биде сериозен и да си ја знае работава. Контакт на [email protected] , skype: dragan.stojanovski3
   
  На makedonceto1 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: