Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Барам партнер/и за повеќе проекти.

Дискусија во форумот 'Joint Ventures' започната од Аце, 23 Јуни 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Периодов се „распукав“ на повеќе фронтови па ми треба некој што ќе сака да направиме заедничко вложување и секако приходот ќе го делите според тоа како ќе се договориме, со цел да не запоставам еден или друг проект сакам сите истовремено да ги терам.

  Ако имаш познавање од:
  • Креирање Андроид Апликации
  • Shopify / Ecommerce
  • CPA (Peerfly/Ogads)
  • English voiceover (само говорење)
  Пиши ми слободно тука по Приватна Порака.
  Може да седнеме и на кафе/пиво и да направиме добар муабет (јас честам).

  Исто така стојам на располагање ако имате некоја ваша идеја која не можете да ја реализирате поради некои причини (буџет, платежни средства) па може заедно да направиме некој бреинсторминг. :)

  Добредојдени се сите идеи!
  Пишете ми ПП сите заинтересирани.
   
  На Naneski, Conan и Ace им се допаѓа ова.

Сподели: