Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Барам квалитетен дизајн на веб страна

Дискусија во форумот 'Веб дизајн' започната од Kafka, 7 Август 2013.

 1. Kafka

  Kafka Активен член

  Зачленет:
  20 Ноември 2011
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  44
  Се надевам дека е на правилното место оваа тема.

  Барам квалитетен дизајнер кој што е спремен да дизајнира и во исто време да биде добар со css за да ми даде цена и време за изработка на веб страна слична на оваа

  Навистина сакам да ангажирам домашен дизјанер да не барам настрана зашто сепак ова е шанса за некој ако ја здогледа.
  примам препораки или што и да е и на темава или на пп.

  ви благодарам ..
   
 2. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Остави и Маил за контакт. Можеби некој што не е од форумов ќе сака да те контактира.
   
 3. Kafka

  Kafka Активен член

  Зачленет:
  20 Ноември 2011
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  44
  Слободно на порака нека ми пише. Да не се злоупотреби јавното оставање на маил.
   
 4. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Си доби ПП... Понатака како ќе се договарате ваше е.
   

Сподели: