Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Backlink Booster 1.0

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од dreamer, 25 Април 2013.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Едноставно програмче кое го земав од seoclercs за 1$. 115 000 backlinks дава некој се индексирани некој не. Продавачот ми рече да го користам 3-4 пати месечно доколку сум сакал резултати да видам. Искрено до сеа не сум го користел многу само еднаш го уклучив на еден сајт(а треба 24 саати за да ги заврши сите backlinks). Се сомневам во неговата успешност но вреди да се проба.

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Многу многу старо е ова, незнам но мислам дека беше споделено тука па беше избришано.
  Побарај си refund :) ти продава стар продукт кој е бесплатен.
   
 3. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  И си претпоставив дека е бесплатен но си викам ајј сеа за 1 долар не вредеше да се "расправам"...:)
   
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  само штета може да ти донесе....
   

Сподели: