Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Auto G+ за Wordpress

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од Ilishev, 28 Август 2013.

 1. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Оваа скрипта работи на тој начин што ако посетителот е логиран со својот гугл акаунт и кликне на било кое место на вашата веб страната, автоматски тој ти става +1.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
   
  На Goranski, Bubo и talevskiboss им се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  не работи? треба некој сеттинг посебен
   
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Излгеда не работи веќе ... а нема и понова верзија од плагинот. Го имав симнето на компјутерот па не проверив дали работи...
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Еве и за мануално поднесување...
  Ако не работи и ова темата може да се избрише... Мое извинување за грешката направена.
   

Сподели: