Auto G+ за Wordpress

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Оваа скрипта работи на тој начин што ако посетителот е логиран со својот гугл акаунт и кликне на било кое место на вашата веб страната, автоматски тој ти става +1.
Код:
https://mega.co.nz/#!kwQgTYIT!Wjj_j1ckDjHmdeSUTEZ28nP1B2V0inbUl6QkplknMAY
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
не работи? треба некој сеттинг посебен
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
не работи? треба некој сеттинг посебен
Излгеда не работи веќе ... а нема и понова верзија од плагинот. Го имав симнето на компјутерот па не проверив дали работи...
Код:
http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/blackhat-lounge/314683-google-1-clickjacking.html
Еве и за мануално поднесување...
Ако не работи и ова темата може да се избрише... Мое извинување за грешката направена.
 
На врв Дно