Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

AMF проблем

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од besy, 24 Јули 2013.

 1. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Имам еден голем проблем со addmefast, вчера ставив видео за јутуб лајкови со cpc 10, а до денес нема ниту еден клик. Истото ми се случува и со youtbe subscribers. Дали некој досега го имал овов проблем, и како го решил?


  [​IMG]
   
 2. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Па со одење на YouLikeHits за тие страни каде што AMF зафркава. Пробај искулучи-уклучи, може ќе се реши.:)
   
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  392
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Постое ли уште некој бот или скрипта што работи? Ако постое пишете ми ПП & пратете ја :)
  Фала однапред!
   

Сподели: