Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Амазон ривјуа

Дискусија во форумот 'Услуги' започната од Liverb, 17 Јануари 2015.

 1. Liverb

  Liverb Нов член

  Зачленет:
  20 Ноември 2012
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  9
  Здраво, ми треба некој што има повеќе амазон акаунти (над 10 би било супер) за оставање ривјуа.
  Човеков вика доста нарачки ќе правел, денес бара 2 ривјуа за старт.
  Се договоривме долар по ривју да плаќа, тие ги делиме на пола. Знам дека не е многу али малце работа има. Јас ќе ги пишувам ривјуата вие само да постирате.
  --- Надополнето, 17 Јануари 2015, Дата на објавување: 9 Јануари 2015 ---
  Bump nekoj? mnogu rivjua bara covekov, veke mi prefrli kapar 30$
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  ја имам само 2, не треба да ми плаќаш само напиши ми ги ревјуата и ке ги постирам.
   
  На Liverb му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Liverb

  Liverb Нов член

  Зачленет:
  20 Ноември 2012
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  9
  Може и повеќе души по 1-2 акаунти не е проблем
  Можам да плаќам на пејпал, скрил, пајонир, нетелер или на рака ако сте од Скопје
   
 4. Artweb

  Artweb Член

  Зачленет:
  12 Февруари 2013
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  18
  Господ знае колку има вакви продавачи со фејк ривјуа.
   
 5. КиреКире

  КиреКире Нов член

  Зачленет:
  26 Јануари 2015
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  2
  Ja имам 1 пушти ќе ставам for free
   

Сподели: