Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Амазон проблем

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Сулиндар, 27 Декември 2012.

 1. Сулиндар

  Сулиндар Нов член

  Зачленет:
  6 Декември 2012
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Решив да нарачам едни слушалки од амазон . Ги зедов али после тоа истите ги најдов поевтино и ја откажав нарачката . Го немаше полето за откажување али му пишав на човекот и тој ја откажа. Се е ок само што парите не ми се вратени .. Купив преки Виза картичка на тутунска ... незнам што е проблемот .. фала однапред
   
 2. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Па пиши, контактирај со Амазон... тие сигурно знаат
   

Сподели: