Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Giveaway Adwords промотивни кодови

Дискусија во форумот 'Freebies/Giveaways' започната од BigBull, 1 Септември 2013.

 1. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  -Adwords Промотивни кодови-

  $100 - 30 септември 2013
  -------------------------------
  Код: 64HRA-LN7G7-6F6P
  77MKD-UXHCG-TJGQ
  77MMA-9LETD-FKGV

  $75 -30 септември 2013
  -------------------------------
  Код: 6EC96-TCY36-K3NW

  *За да го добиете бонусот од 100 и 75 долари, мора да инвестирате 25 долари.
   
  На kiko, dreamer и talevskiboss им се допаѓа ова.
 2. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Мислам дека од кодовиве за 75$, мојш да земиш колку сакаш. Сега јас пробав и зедов еден.
  Треба само да внесите емаил и ви дава код.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  --- Надополнето, 1 Септември 2013, Дата на објавување: 1 Септември 2013 ---
  [​IMG]
  Кој сака може да го искористи кодов.
   
  На Ilishev и kiko им се допаѓа ова.

Сподели: