Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Adwords и facebook ваучери

Дискусија во форумот 'Платено огласување' започната од buli, 26 Ноември 2015.

 1. buli

  buli Член

  Зачленет:
  31 Јануари 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  13
  Здраво,
  Ми требаат ФБ и Адвордс ваучери. Буџетот за рекламирање на клиентот е солиден, па би сакал да искористам и ваучери. Доколку имате, пишете ми, или ако знаете каде може да најдам Ве молам да ми кажете. Да се сигурни, фускионални, а не истечени.
  Со почит,
   

Сподели: