Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

AddMeFast Bot 1.0.3.6

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од BigBull, 12 Јули 2013.

 1. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  http://www.addmefastbot.com/
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  Version 1.0.3.6 (4th July 2013)
  * Fixed Facebook Login Issue

  Version 1.0.3.4 (16th June 2013)
  * Added checkpoint error message to Facebook Login

  Version 1.0.3.5 (4th July 2013)
  * Fixed Pinterest Follow Section for New Pinterest UI
  + Added Troubleshooting Tab to test accounts and see the login errors

  Version 1.0.3.4 (16th June 2013)
  * Added checkpoint error message to Facebook Login

  Превземај:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Virustotal:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  --- Надополнето, 12 Јули 2013, Дата на објавување: 11 Јули 2013 ---
  Update: 1.0.3.7 (Најновата верзија)
  Превземај:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Copka1987, BrozAll, Аце и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Не работи кај мене.. Кажува Activation problem. Contact support
   
 3. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Јас го тестирав, кај мене работи без проблем.
   
 4. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Сега не излегува ерор туку само престанува..
   
 5. BrozAll

  BrozAll Нов член

  Зачленет:
  2 Декември 2012
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  2
  Работи одлично, благодарам !
   
 6. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Што е финтата додавам акунти се тоа, сејвувам, и кога ќе ситснам run 5 секунди и одма execation complite неќе да собира поени...
   
 7. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  И кај мене е така... :/
   
 8. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Кај мене работи одлично... за пола саат 300 поени. Арно е
   
 9. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Најнова Верзија!!!

  Update Log

  Version 1.0.3.8 (13th July 2013)
  + Added Latest Version check on main UI
  + Move to next option if Facebook Shares has captcha
  * Fixed Facebook Shares execution bug
  * Fixed Pinterest Repins option
  * Fixed Google Circles option

  Превземај Верзија 1.0.3.8:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 10. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Шиба ко лудо :D
   
 11. James Bond 007

  James Bond 007 Нов член

  Зачленет:
  8 Ноември 2011
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  5
  Некој да не има акаунт со 15к поени, ми треба хитно. Плаќам 5$
   
 12. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Опет неради кај мене :)
   
 13. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  го реши некој проблемот со Activation problem. Contact support?
   
 14. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  Работи кај мене добро е 900 поенчиња за 25 минути :)
   

Сподели: