Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

WordPress 34 cssigniter теми

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 10 Декември 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  Предновогодишно неколку одлични wordpress теми. Во архивата има 34 wordpress теми.
  [​IMG]

  Демо:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Симни:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Каде можеме да видеме демо од неколку...
   
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  додадов во првиот пост.
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Accipiter

  Accipiter Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2012
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  11
  Аце алал вера свака ти дала и на време добила ;)
   

Сподели: