Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

24/7 Online PC како да се искористи за Views, Share, Like...

Дискусија во форумот 'Почетник си?' започната од MindHunter, 9 Февруари 2014.

 1. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Имам активен компјутер 24/7 моментално го користам само за хостиран мој сајтови..

  Почетник сум во CPA i PPD па стигнав до чекорот на промовирање на Niche...

  Како да го искористам за Vagex, AddMeFast некој слични сајтови со бот или програм... да ми прави кредити и тн... некоја идеја?
   
 2. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Па имаш ботови на иБиз, разгледај и ќе најдеш. Стави го ботот да работи, поврзи го со AMF/YLH и нека ти прави поени. После ги продаваш поените, или пак од поените ги менуваш за лајкови/прегледи/следачи итн, или пак ги користиш на твои видеа.
   
 3. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  извинете за офф топик
  некој да ми даде бот за you like hits имам еден ама у 30сек прави по 4 поени
   
 4. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Се сложувам со тебе, но сепак темата ај отворив за како за дискусија што би било најпаметно да се искористи и да се размени мислење, сигурно и на други би му било во корист..
  А не е темата дека не можам да најдам ботови..
   

Сподели: