Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

20+ PPD книги

Дискусија во форумот 'Е-книги и туторијали' започната од besy, 14 Август 2012.

 1. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Пред некое време на интернет најдов колкеција од повеќе ппд книги, има вкупно 24 ама некои се дупли.
  [​IMG]
  Download линк:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Virustotal:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 2. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Јас ги избришав тие што се дуплираат и останаа 13 книги :)
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Заборавив да напишам фала.. :)
   
 4. Milevka

  Milevka Нов член

  Зачленет:
  15 Ноември 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Фала и јас само што ги симнав.
   
 5. antisec23

  antisec23 Баниран

  Зачленет:
  3 Јуни 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  9
  Професија:
  Programing
  дали ке можи да биди уплоад на mediafire посто ме нервира не можам да го спуштам.
   
 6. TheHarrabed

  TheHarrabed Нов член

  Зачленет:
  30 Март 2013
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  5
  Линкот не работи моментално ако може да биде обновен

  Фала однапред.
   
 7. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  Повели, другата тема беше избришана пошто линкот не беше целосно пишан.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На TheHarrabed му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652

  не ви препорачувам да читате книги кои се стари, значи читајте 2013 година...
   
  На Аце и ZionPax им се допаѓа ова.
 9. TheHarrabed

  TheHarrabed Нов член

  Зачленет:
  30 Март 2013
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  5
  а кој се од 2013 година, ако може линк за симнување?
   
 10. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Ќе ставам јас наскоро неколку книги, кои ги имам купено и се понови. :)
   
  На TheHarrabed му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Јас немам ништо за PPD затоа што никогаш не ме интересирало тоа.
   
 12. StefanKTS

  StefanKTS Нов член

  Зачленет:
  18 Февруари 2013
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  9
  А каде има книги од 2013 година?
   
 13. GORSO

  GORSO Нов член

  Зачленет:
  19 Март 2014
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  2
  наредете некои нови :)
   
 14. danielv3x

  danielv3x Нов член

  Зачленет:
  11 Мај 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Одлично!
   

Сподели: