20+ PPD книги

besy

Истакнат член
Зачленет/а
7 јануари 2012
Мислења
312
Реакции
119
Пред некое време на интернет најдов колкеција од повеќе ппд книги, има вкупно 24 ама некои се дупли.

Download линк:
Код:
https://www.box.com/s/5fohdm29gcbqp8z25c3o
Virustotal:
Код:
https://www.virustotal.com/file/285f78ca95360453eac023eae05ef8bebfc7338dce0fee00aff578a3f672ea25/analysis/1344971239/
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Јас ги избришав тие што се дуплираат и останаа 13 книги :)
 
  • Like
Реакции: kon

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Заборавив да напишам фала.. :)
 

Milevka

Нов член
Зачленет/а
15 ноември 2012
Мислења
2
Реакции
0
Фала и јас само што ги симнав.
 

antisec23

Баниран
Зачленет/а
3 јуни 2012
Мислења
66
Реакции
7
дали ке можи да биди уплоад на mediafire посто ме нервира не можам да го спуштам.
 

TheHarrabed

Нов член
Зачленет/а
30 март 2013
Мислења
65
Реакции
5
Линкот не работи моментално ако може да биде обновен

Фала однапред.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Линкот не работи моментално ако може да биде обновен

Фала однапред.
Повели, другата тема беше избришана пошто линкот не беше целосно пишан.
Код:
https://www.box.com/s/5fohdm29gcbqp8z25c3o
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Пред некое време на интернет најдов колкеција од повеќе ппд книги, има вкупно 24 ама некои се дупли.

Download линк:
Код:
https://www.box.com/s/5fohdm29gcbqp8z25c3o
Virustotal:
Код:
https://www.virustotal.com/file/285f78ca95360453eac023eae05ef8bebfc7338dce0fee00aff578a3f672ea25/analysis/1344971239/


не ви препорачувам да читате книги кои се стари, значи читајте 2013 година...
 

besy

Истакнат член
Зачленет/а
7 јануари 2012
Мислења
312
Реакции
119
Ќе ставам јас наскоро неколку книги, кои ги имам купено и се понови. :)
 

StefanKTS

Нов член
Зачленет/а
18 февруари 2013
Мислења
26
Реакции
9
А каде има книги од 2013 година?
 

GORSO

Нов член
Зачленет/а
19 март 2014
Мислења
21
Реакции
2
наредете некои нови :)
 
На врв Дно