Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

$20 ads ваучер од BidVertiser

Дискусија во форумот 'Платено огласување' започната од Аце, 7 Јули 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,996
  Допаѓања:
  834
  Не е нешто многу, мада и сајтот не е нешто популарен но зашто да не се искористи :).
  Не треба vcc или paypal.
  Пошто е 4AM утре ќе пробам со CPA каков ефект ќе има.

  Линк:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 2. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Еве се регистрирав, нема пари? или заборави да ни дадеш некој КОД :D
   

Сподели: