Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

1000 Forum Post Backlinks

Дискусија во форумот 'Градење линкови' започната од Аце, 7 Мај 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  Можеби се имате сретнато со овој сајт а можеби не :) а се надевам дека ги има повеќе слични како овој.. Се работи за 247backlinks.info кој нуди бесплатни 1000 форум постови со ваш линк [пример].
  Имате избор на две опции а тоа се:
  1000++ Forum Post Backlinks.
  200++ Forum Post Backlinks со PR

  Гугл мрази ваквиот тип low quality линкови поготово со последниот апдејт така да не го користите на сајтови кои ви се важни, во спротивно ако имате некој niche сајт кој ви треба било какви backlinks тогаш може да го искористите или пак можете да продавате backlinks на Fiverr или други сајтови. Даваат 1-2 месечно нови 1000 backlinks кои може да ги искористите...
  Листата со линкови испингајте ја со некој од пинг сајтовите...

  Линк до сајтот:
  Код:
   Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   

Сподели: