Giveaway 100+ us лајкови на facebook

Дискусија во форумот 'Freebies/Giveaways' започната од Аце, 16 Февруари 2017.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,856
  Допаѓања:
  743
  Тестирам моментално еден метод (кој воедно треба да биде на продажба подоцна) па кој би сакал да добие 100+ реални US лајкови на неговата фан страна нека пише во темава и воедно да ми испрати линк по ПП.
   
  На AleksandarJ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Count me in!
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  332
  Допаѓања:
  108
  dali se toa aktivni luge? imas pp
   
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,856
  Допаѓања:
  743
  Да, сите се активни корисници до еден.
   
 5. besy

  besy VIP

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Интересно, ќе ти пратам ПП. :)
   
 6. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  19
  Ако ти се бесплатни лајковите - пуцај. :)

  Инаку, која ти е цаката, бараш некаков фидбек од нас или...?
   
 7. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  4
  Можи, зошто да не, вреди да се проба.
   
 8. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,856
  Допаѓања:
  743
  Бесплатно, ќе видам јас што како :)
   
 9. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Ги добив инстантно лајковите и после неколку дена си стојат уште. За жал немам време да објавам нешто ново за да видам и дали реагираат некои од нив на добар контент:)
   
 10. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  19
  Потврдувам додавање на ФБ лајкови.

  Малку го намирисав ФБ "методов", но да не истрчувам со заклучоци. ;)
  Ќе видиме за што се работи ако има јавно презентирање на целата студија.
   
 11. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,856
  Допаѓања:
  743
  :) ме интересира твоето мислење ако ги анализираше лајковите пиши ми во ПП.
   
 12. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  4
  И јас да се пофалам добив околу 250 лајкови... Сега овие денови промовирам па да видам како ќе реагираат
   
 13. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  19
  @Аце:
  Ќе ти пратам мислење преку ПП.
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.
 14. tool

  tool Член

  Зачленет:
  10 Ноември 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  11
  Ќе ти пратам ПП, ако бидне ќе ти купам повеќе лајкови. Баш сега ми требаат.
   
 15. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,856
  Допаѓања:
  743
  Тоа е се, доволно беше. Доколку нешто испадне за продавање во иднина ќе отворам тема за тие кои ме прашаа дали продавам лајкови...
   

Сподели: