Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

1 година ИБиз :)

Дискусија во форумот 'ИБиз известувања' започната од Аце, 1 Ноември 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,015
  Допаѓања:
  844
  Па господа денес ИБиз полни една година од како е активен на овој Македонски интернет простор :). Не ме бива многу за пишување стати па ќе си кажам накратко.
  За овие 365 изминати денови можам да кажам дека сум многу задоволен и среќен што ете за форум со малце чудна тема има доста активност и заинтересираност. Искрено ги надмина очекувањата кои ги имавме јас и Томче. Близу 600 теми и 6.300 мислења беа отворени и пишани за 1 година.

  За една година сретнавме доста искусни членови кои се бават со интернет маркетинг долго време. Покрај тоа сретнавме и млади ентузијасти кои започнаа со заработка и денес со мал труд си прават солидна сума на пари.

  Благодарение на ИБиз некои членови првите заработени пари на интернет ги направија токму со помош на методите кои ги има тука на фоурмот.
  Некои пак своите сајтови ги издигнаа на доста високо ниво и сега се рангувани меѓу првите резултати на Google.

  Не запираме тука и ќе продолжиме да се движиме напред заедно, затоа што заедно можеме да успееме повеќе.

  Една голема благодарност до сите членови на ИБиз!
  Се надевам дека и понатака ќе бидете уште повеќе активни како што бевте и до сега.
   
  На BlackHat, Martinovski, talevskiboss и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Среќен роденден Ибиз.мк :)
   
 3. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Одмене една голема благодарност до Администрацијата. Ние членовите си најдовме одлично место да го збогатиме нашето знаење.

  Форумов сепак е млад, и лично јас го сметам за успешен.
   
 4. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
 5. antisec23

  antisec23 Баниран

  Зачленет:
  3 Јуни 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  9
  Професија:
  Programing
  среќен роденден ибиз, ајде нека се множат уште многу многу години.
   
 6. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Среќен роденден ИБИЗ!
   
 7. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Нека ни е среќан роденденот, да го славиме многу години! :)
   
 8. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  Нека се Угоде :D
   
 9. Milton

  Milton Истакнат член

  Зачленет:
  17 Ноември 2011
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  133
  Епа, среќен роденден!
  Нек се множат :)
   
 10. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Среќен роденден ИБиз и нека се множат!!:)
   
 11. ZionPax

  ZionPax Активен член

  Зачленет:
  16 Јуни 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  30
  [​IMG]
   
  На Dimemk му/ѝ се допаѓа ова.
 12. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Среќен роденден, нека се множат.Следниот роденден се надевам ќе го честитаме повеќе души од сега/денес.
   
 13. Martinovski

  Martinovski Администратор

  Зачленет:
  21 Декември 2011
  Мислења:
  153
  Допаѓања:
  32
  Искрени честитки од Дебар!
   
 14. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  HBD Ибиз, за многу години да е хаха :p
   
 15. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Среќен роденден ИБиз :ziveli:

  Иначе Аце 366 дена (престапна година) :cool:
   
 16. BlackHat

  BlackHat Активен член

  Зачленет:
  22 Јуни 2012
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  52
  Среќен роденден ИБиз, најдобар форум според мене во оваа наша држава. :no1:
   
 17. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  за многу години да ни е
   
 18. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Ајде со алал да е па да работи уште многу години и да ни служи како водич во интернет заработката.
   
 19. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Инаку поздраво до сите и до ИБиз со песната
   
 20. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,015
  Допаѓања:
  844
  Доста бе више ти се песниве :)
  Фала ви на сите, секако продолжуваме понатака.
   

Сподели: