Giveaway 1 година Хостиг од Vinhost.mk

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk

Vinhost.mk нудат 2 Beginner хостинг пакети 1 година бесплатно!

За да учествувате потребно е да бидете активен член на ИБиз.
Сите кои сакаат да учествуваат во овој Giveaway нека пишат подолу, доколку има повеќе пријавени ќе се оди според Random.org.

Специјални попусти од 30%
Искористете: vinhostibiz и добијте 30% попуст на цените на хостинг пакетите.
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
не ни треба, ова е интернет маркетинг форум, овие понуди на друо место.... можда на IT.com.mk
 

stefan_v

Ninja
Зачленет/а
26 ноември 2011
Мислења
828
Реакции
307
Веб-страница
macedonius.com
ова е интернет маркетинг форум

Wrong. Ова е форум за интернет заработка и работа на интернет(во кој интернет маркетингот е вклучен), но не е само тоа. Затоа и има подфоруми како хостинг, дизајн, фрилансинг итн. па затоа и постои темава.

Се надевам дека добро ќе ги искористат услугите кои ќе ги добијат луѓето кои ќе учествуваат.:)
 
  • Like
Реакции: kon
На врв Дно