1 година ИБиз :)

Delta

Нов член
Зачленет/а
5 ноември 2012
Мислења
27
Реакции
21
Се регистрирав денес и планирам да останам редовен.. Научив многу работи , а секако можам и моите искуства да ги прикажам на новите маркетинг агенти ... Нека е честита годишнината и уште многу години па до година да има 10 пати повеќе мислења теми .. Поздрав
 

Zeratul

Член
Зачленет/а
15 март 2012
Мислења
91
Реакции
15
Ајде аирлија работа... Нова година со фулл сајдбар реклами да си ја пречекаш...
 
На врв Дно