• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

овозможено ставање на аватар??

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
2222djd.jpg

Пробав но неможам да го ставам мојот аватар. односно ја нема опцијата да прикачам сликичка како аватар.
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
среден пропуст со пермисии, исто така има мала листа на аватари
 
На врв Дно