• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

каде отиде темата за плаќање со SMS?

Milton

Истакнат член
Зачленет/а
17 ноември 2011
Мислења
360
Реакции
131
момци, јас халуцинирав или толку не можам да се снајдам на форумов.
знам дека тука читав за некоја нова метода на плаќање со помош на SMS..
ама не можам да ја најдам ни со Search ни по thread-овите.

помош pls.
 

Milton

Истакнат член
Зачленет/а
17 ноември 2011
Мислења
360
Реакции
131
пуно фала Seophisticated :)

добро, а зошто не работи Search-от?
пробав и со:
"Барај во целосно мислење"
и
"Барај само наслови"

и ова ми го вади:

Извини - нема совпаѓања. Пробај со различни поими.
Следниве зборови се многу општи, многу долги или многу кратки и не беа вклучени во твоето пребарување : смс
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
пуно фала Seophisticated :)

добро, а зошто не работи Search-от?
пробав и со:
"Барај во целосно мислење"
и
"Барај само наслови"

и ова ми го вади:

Извини - нема совпаѓања. Пробај со различни поими.
Следниве зборови се многу општи, многу долги или многу кратки и не беа вклучени во твоето пребарување : смс

ете ти го одговорот, не пребарува со 3 карактери, само од 4 нагоре :)
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Нели може некако да се среде тоа ? И јас барав нешто за YouLikeHits ама не ви одговараше ? :)
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
Нели може некако да се среде тоа ? И јас барав нешто за YouLikeHits ама не ви одговараше ? :)

ке видиме дали ке биде намален бројот за миниум карактери

ај тоа второто повтори или прати тема кај си бара за YouLikeHits
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Најде го ;) Ама ми правеше проблеми коа барав само со You :)
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
епа сеа и вие сакате многу и со y да пребарате

инаку за барањето останува тоа од 4 карактери нагоре,
а ако сакате со помалку пребарувајте со тагови, може и со 3карактери :)

ке видам некако ке ја истакнам таа опција за пребарување тагови, до тогаш можете во напреден пребарувач да одите
 
На врв Дно