Што мислите за блог со спортски типови?

vinicanec

Нов член
Зачленет/а
6 септември 2013
Мислења
5
Реакции
0
Дали некој има праено блог со типови?
Мислам на оние блогови што најчесто се купуваат типовите со смс порака и што е потребно за да се реализира еден таков проект ?
Колку чини?
До сега неам изработувано таков проект, но се чудам дали да почнам со нешто вакво се исплати, не се исплати некој шо има повеќе искуство со вакви работи ако сака да пренесе
поздрав :)
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Дали некој има праено блог со типови?
Мислам на оние блогови што најчесто се купуваат типовите со смс порака и што е потребно за да се реализира еден таков проект ?
Колку чини?
До сега неам изработувано таков проект, но се чудам дали да почнам со нешто вакво се исплати, не се исплати некој шо има повеќе искуство со вакви работи ако сака да пренесе
поздрав :)

Јас имав направено вордпрес блог, со сите салтанате како шо викаме ние ... Ама да ти кажам дека немаш голем ќар од пораките ;)
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
никогаш не сум пробал ама секогаш сум мислел дека е тапа работа во однос на заработка. Освен тоа кладење и коцкање не се позитивни работи во животот, автоматски од старт имаш негативност во работата. Незнам дали внимавате на вакви работи, но ја гледам се да ми има убава енергија околу мене.
 
  • Like
Реакции: kiko
На врв Дно