Членови на Амазон Аssociates

  • Ја почнал/а темата LaFea
  • Време на почнување

LaFea

Член
Зачленет/а
3 ноември 2013
Мислења
89
Реакции
35
Работите ли со Амазон Аssociates? Го добивте ли mail-от за промени во Operating Agreement: "you agree that you will perform all services under the Operating Agreement within the United States."?
Што треба ова да значи?
 
На врв Дно