Херојот од сликата.

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Ми треба херојчево од сликава без никаква позадина.
Јас се обидов ама не изгледа убаво кога ќе го залепам на темно плава позадина. Доколку некој сака да одвои 15 минутки и да го засече херојов поубаво би му бил благодарен. Пошто е темна позадината ќе се гледаат линиите кои ги има околу па ако има шанси тоа да се намали би било супер.

Мојот обид (fail звездичката):
heroj1.png


На темна позадина:
heroj2.png


Оригиналната слика:
heroj.png
 

besy

Истакнат член
Зачленет/а
7 јануари 2012
Мислења
312
Реакции
119
ace.png


PNG:
Код:
http://s4.postimage.org/yucfcb3dp/heroj1.png
 
На врв Дно