Фејзбук хак скрипта

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Продавам фејзбук хак скрипта за хакирајне акаунти. Корисна е за ППД И ЦПА! Заинтересираните контактирајтетеме ПП
 

conArtist

Член
Зачленет/а
1 февруари 2014
Мислења
68
Реакции
36
Еве, јас сум заинтересиран, но ме интересира зошто би ја купил баш твојата? Во што е поразлична твојата што ја продаваш од оние бесплатните што ги има на нет на секој чекор?
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
100% работи?
Ако е фејк.. може да направам колку сакам... И моментално правам и промовирам такви :D
Сепак сеуште има народ што се лаже по ова.
 
На врв Дно