Среќен роденден Аце!

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Среќен роденден Аце, многу здравје,љубов,среќа и се што сакаш да ти се исполни.
И да, ти посакувам многу успех во ИМ :ziveli:

Boss-Day-Quotes-3.png
 

kiko

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
278
Реакции
105
Среќен роденден и многу успеси :D
 

FiliP.D

Активен член
Зачленет/а
24 септември 2012
Мислења
179
Реакции
79
Среќен роденден Аце се најубо:)
 

stefan_v

Ninja
Зачленет/а
26 ноември 2011
Мислења
828
Реакции
307
Веб-страница
macedonius.com
Само што видов на скајп дека на нашиот почитуван и сакан администратор Аце му е роденден па чест ми е да му го честитам роденденот. :D
Здравје, љубов и среќа се најважните работи во животот но и парите се битни па затоа ти посакувам да имаш купови од овие:
pari-evra.jpg


тоест:
agol.jpg


Ама затоа и торта треба:
bag.jpeg

Со убаво нека е
bgs.jpg
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Среќен Роденден, Се најдобро... Сите пари ти посакуваат...
Јас ти посакувам да плеснеш нешто.... :D

@stefan_v
Пушти му една... другите договори ги за на кафе :D
 
  • Like
Реакции: kon

aleksandar4o

Активен член
Зачленет/а
7 февруари 2012
Мислења
415
Реакции
186
Ај со мало закаснување Среќен роденден Аце, се најдобро и повеќе среќа во интернет бизнисот.
 
На врв Дно