Социјален читач за вордпрес

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info
Како што и самиот наслов кажува, потребен ми е социјален читач за вордпрес.
Нешто у стилот како грид.мк (отворе артикл, му објавува на дзидот на фејс, и онда може да го гледа артиклот ) , еве пребарав гугл, најдов неколку, ги средам се најдобро и пак ништо не бидува.
Ако некој го има, или го продава, нека пише па може да се договореме.
Фала унапред
 

CrAzY_MaN

Нов член
Зачленет/а
30 јануари 2012
Мислења
13
Реакции
8
Веб-страница
pretpriemac.mk
@Power Веќе постови ваква тема на форумов каде што и имам коментирано.
Друг пат проверувајте пред да креирате одредена тема.
 

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info
Да, ја имам и видено таа тема, застарена е, а и тој плугин како шо убаво видов и сам пробав да го конфигурирам - не работеше. Некоја друга алтернатива? Значи да му споделува на посетителот пред да му покаже артиклот?
 

CrAzY_MaN

Нов член
Зачленет/а
30 јануари 2012
Мислења
13
Реакции
8
Веб-страница
pretpriemac.mk
Епа нема, и јас барав едно време неможев да пронајдам. Ја користам оваа алтернатива. Нулиран го имаш на гугл, превземи го и постави си го :)
 

Dimemk

Активен член
Зачленет/а
9 април 2012
Мислења
254
Реакции
39
Веб-страница
infospot.com.mk
Ми треба истото или слично како овие мкзабава, значи кликаш на линкот што го споделува и ти вика сподели па после да можеш да влезеш исто и генерира лајк со тоа ваљда, нека пише некој на фб мкзабава ќе му излезе има и апликација како се сето тоа подесува ?
 

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info
Ми треба истото или слично како овие мкзабава, значи кликаш на линкот што го споделува и ти вика сподели па после да можеш да влезеш исто и генерира лајк со тоа ваљда, нека пише некој на фб мкзабава ќе му излезе има и апликација како се сето тоа подесува ?

и јас го барам истото :)
 
На врв Дно