WordPress Сите StudioPress теми

МартинСК

Член
Зачленет/а
17 јануари 2014
Мислења
65
Реакции
18
Аплоадирани се пред 6-7 месеци не знам дали уште работат ама еве нека провери некој ако сака, ако не работат избришете ја темава слободно :D
Код:
http://www.mediafire.com/download/o1aszuay8pkryph/studiopress.zip

Virus Total:
Detection ratio: 0 / 48
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Аплоадирани се пред 6-7 месеци не знам дали уште работат ама еве нека провери некој ако сака, ако не работат избришете ја темава слободно :D
Код:
http://www.mediafire.com/download/o1aszuay8pkryph/studiopress.zip

Virus Total:
Detection ratio: 0 / 48

пред да постираш во ред е да провериш дали работат, Virus Total: за веб технологии знаеш дека не работат, повеќето од рипирани теми имаат во сепе енкриптиран лош код што само напреден корисник на ЦМС ке може да го пронајде. така да знаеш како викаат старите, попаметен си кога си ќутиш, башка и коментаров ти е нула:

не знам дали уште работат ама еве нека провери некој ако сака, ако не работат

и ако постирате теми, постирајте оргинал теми со се соурс фајлови...
 

МартинСК

Член
Зачленет/а
17 јануари 2014
Мислења
65
Реакции
18
Ги најдов од trusted member беа, ваљда не се со глупости у нив. Али океј ако не е у ред нека ја избришат темата, не мора да стои у никој случај не беше за дигање на број на мислења, едноставно мислев дека може на некој да му се најдат...
 
  • Like
Реакции: buli
На врв Дно