Се продаваат македонски фејсбук фан страници

panov_acko

Нов член
Зачленет/а
12 јули 2015
Мислења
8
Реакции
1
Се продаваат македонски фејсбук фан страници од 5000 до 10 000 фанови цена од 2500 до 5000 денари
 

Zerosec

Член
Зачленет/а
3 февруари 2015
Мислења
66
Реакции
20
Први април не е сеуште... Реална вредност на двете страни е 500 до 1000 денари, барем според мене итоа ако има доста добра активност...
 
На врв Дно