Се бара SEO мајстор

Marko

Член
Зачленет/а
16 јануари 2013
Мислења
40
Реакции
31
Mи требаат 3 вебстрани ранкирани од кои една на Француски други две на Англиски.
Трите вебстрани треба да се на прва страна на Google. Пишете ми цена по порака.
 

Artweb

Член
Зачленет/а
12 февруари 2013
Мислења
127
Реакции
18
Mи требаат 3 вебстрани ранкирани од кои една на Француски други две на Англиски.
Трите вебстрани треба да се на прва страна на Google. Пишете ми цена по порака.

По кој критериум, домен?
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
испрати
URL и Keywords, од како ке направам анализа ке ти кажам за цена. Неможе цената да е иста за киворд за некоја диетичка и хостинг или софтвер..
 
На врв Дно