Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Се Продаваат Facebook Fan Страници И Adsense Accounti

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од asus, 10 Јули 2017.

 1. asus

  asus Член

  Зачленет:
  22 Октомври 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  20
  Како што гласи и насловот се продаваат Facebook Фан страници
  https://www.facebook.com/fitnessviral/ -1500Еvra

  https://www.facebook.com/Art0fPhotography1 - 3800Evra
  https://www.facebook.com/MuscleABCD/ - 500Evra
  https://www.facebook.com/Gareth-Bale-Fans-1293358347387432/ - 400 Evra
  Се продваваат сите овие Фан страни може договор околу цените исто така се продаваат и Adsense Accounti нови не користени македонски одобрени.
  Може договор околу цените кој е заинтересиран нека ме контактира ке правиме договор.
   

Сподели: