Сео ???

freetime

Активен член
Зачленет/а
11 март 2013
Мислења
36
Реакции
43
Луѓе еве веќе цел месец учам сео но неможам да сватам за шо и како користи сеото... Дали може сео да ми помогни за повеќе конверзии од јт на фајлајс ?
Само со јт не бива веќе, оти само б ришат, а како што читав треба да имаш веб страна за да користиш сео ?
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Луѓе еве веќе цел месец учам сео но неможам да сватам за шо и како користи сеото... Дали може сео да ми помогни за повеќе конверзии од јт на фајлајс ?
Само со јт не бива веќе, оти само б ришат, а како што читав треба да имаш веб страна за да користиш сео ?

Код:
http://en.wikipedia.org/wiki/Search_engine_optimization
 
На врв Дно